تبلیغات




پذیرش سفارش : 09136499975
 

معرفي نفرات برتر مسابقات قهرمانی خردسالان دختر استان اصفهان

معرفي نفرات برتر مسابقات قهرمانی خردسالان دختر استان اصفهان

با پایان یافتن مسابقات خردسالان دختر استان اصفهان نفرات اول تا سوم مشترک این رقابت ها مشخص شدند.

به گزارش روابط‌عمومی هیات تکواندو استان اصفهان، مسابقات قهرمانی خردسالان دختر استان اصفهان به منظور شناسایی برترین‌هاي استان در رده آبی-قرمز و مشکی با رقابت 174 هوگوپوش به مناسبت ولادت حضرت زینب(س) و روز پرستار در سالن شهيد قورچاني برگزار گردید.

نفرات برتر به شرح ذيل معرفي شدند:
 
 
رده مشکی///

مقام اول: شیوا جمالی(پویا)
مقام دوم: هستی ژیان فرد(فولادشهر)
مقام سوم: پردیس خرم(پارس شهرضا) و ملیکا محل مانی(پیروزی)


وزن دوم 
مقام اول: مهشید حمزه زاده(پویا)
مقام دوم: زهرا صفدریان(فجر شهرضا)
مقام سوم: شیلان شاه محمدی(فولادشهر) و بهار صادقی(شهید غازی)


وزن سوم///
مقام اول: مبینا مزروعی(آکادمی صبا)
مقام دوم: آتنا سادات کریمی(شهید غازی)
مقام سوم:مهسا چراغیان(فولادشهر)

وزن چهارم///
مقام اول: ستایش یوسفی(فولادشهر)
مقام دوم: آوا رحیمی(سپاهان)
مقام سوم: مهشید آقابزرگی(شهید غازی)


وزن پنجم
مقام اول: ریحانه مزروعی(عرفان)
مقام دوم: سحر خانی(فجر شهرضا)
مقام سوم: ریحانه احمدی(ثناء) و ثمین قنبری(پارس شهرضا)



///وزن هفتم
مقام اول: هستی خلجی(قورچانی)
مقام دوم: پانیار رضایی(علی ابن ابیطالب)
مقام سوم: فاطمه جلالی(قصر موج) و مهدیس تقیان(کارگران)




وزن دهم///
مقام اول: مهلا خراسانی(ملت)
مقام دوم: عسل سلطانی(قورچانی)
مقام سوم: زهرا شیروانی(ثناء) و سمانه رضایی(آکادمی صبا)



 
رده آبی-قرمز ///
 
وزن اول///
مقام اول: غزاله روزه دار(خیبر)
مقام دوم: مرضیه علیزاده(فلاورجان)
مقام سوم: زینب ابراهیمی(معلم) و مریم علیزاده(فلاورجان)
 
وزن دوم///
مقام اول: زینب میرزایی(گلدیس)
مقام دوم: هستی محمودی(فلات)
مقام سوم: ستاره کامیابی(شهرضا) و سحر خبازی(برخوار)
 
وزن سوم///
مقام اول: زینب فاتحی(پویا)
مقام دوم: بهاره بهروز(تختی)
مقام سوم: مژده گلستانه(خمینی شهر) و کوثر عظیمی(برخوار)
 
 
وزن چهارم///
مقام اول: فاطمه معینی(قورچانی)
مقام دوم: هانیه سرایی(عرفان)
مقام سوم: مریم علیزاده(شهرضا) و فاطمه سلطانی(درچه)
 
 
وزن پنجم///
مقام اول: مرضیه رضایی(قورچانی)
مقام دوم: ملیکا اسماعیلی(شهید قاضی)
مقام سوم: زهرا اسماعیل زاده(فلاورجان) و سمیرا حیدری(عقاب)
 
 
وزن ششم///
مقام اول: هستی علیجانی(آکادمی صبا)
مقام دوم: زهرا جمال پور(فولادشهر)
مقام سوم: مهدیه صالحی(ثناء) و ستاره کریمی(نجف آباد)
 
 
وزن هفتم///
مقام اول: یگانه علیجانی(درچه)
مقام دوم: آرزو علیجانی(نجف آباد)
مقام سوم: مائده قربانی(فلاورجان) و دریا چراغی
 
 
وزن هشتم///
مقام اول: فاطمه عبدالوند(فلاورجان)
مقام دوم: راضیه صیفوری(تختی)
مقام سوم: زهرا نصیری منش(گل نرگس) و ثنا محبت خوانی(قورچانی)
 
 
وزن نهم///
مقام اول: زینب بیدرام(تختی)
مقام دوم: زهرا رحیمی(عرفان)
مقام سوم: لیلا صادقی(فولادشهر) و مبینا بندی(برخوار)
 
وزن دهم///
مقام اول: تانیا تیموری(تختی)
مقام دوم: نرگس بختیاری(عقاب)
مقام سوم: سارا مودت(برخوار) و الینا فروزان(فولادشهر)
 
بازیکن فنی: فاطمه معينی(قورچاني)- مهشيد حمزه زاده(پویا)
مربی نمونه: احسانه محمدی
داور نمونه:راضیه دهقان

بازدید : 616 4 بهمن 1396 ساعت 01:19 ب.ظ
رییس هیات

فرهاد  رستم شیرازی
آمار بازدید سایت
  • کل بازدید : 7778209
  • بازدید امروز : 592
  • بازدید دیروز : 3701
  • بازدید این ماه : 88540
  • بازدید ماه قبل : 144704
  • آخرین بازدید : شنبه 5 خرداد 1397 (06:38) ق.ظ