تبلیغات
پذیرش سفارش : 09136499975
 

هوگوپوش اصفهانی در ترکیب تیم ایران اعزامی به مسابقات تیمی گرنداِسلم

هوگوپوش اصفهانی در ترکیب تیم ایران اعزامی به مسابقات تیمی گرنداِسلم قرار گرفت

ترکیب تیم ایران در مسابقات تیمی گرنداِسلم از سوی سید نعمت خلیفه سرمربی این تیم مشخص و معرفی شد.

 


به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو، نخستین دوره مسابقات "گرند اِسلم" تکواندو با حضور بهترین‌های تکواندو جهان در دو گروه زنان و مردان و در اوزان المپیکی به میزبانی «ووشی» چین برگزار خواهد شد. سری پایانی این رقابت‌ها به صورت تیمی 7 بهمن‌ماه پیگیری می‌شود که تیم ایران با کسب عنوان قهرمانی در مسابقات جام جهانی موفق شد جواز حضور در این رویداد را بدست آورد.

همچنین روسیه که عنوان نایب قهرمانی جام جهانی را بدست آورده بود، تیم چین به عنوان میزبان مسابقات و کره جنوبی نیز به عنوان تیم پیشنهادی از طرف کمیته فنی در این رقابت‌ها حضور دارند.

با اعلام سازمان تیم‌های ملی، تیم ایران برای شرکت در این رقابت ها با ترکیب هادی تیران ولی‌پور، سروش احمدی، سیدحسین احسانی، عرفان ناظمی، مهدی خدابخشی، سعید رجبی، آرمین هادی‌پور، میرهاشم حسینی، علیرضا علیاری و محمدرضا خانی(از استان اصفهان) تمرینات خود را پیگیری می‌کند.

هدایت این تیم برعهده سیدنعمت خلیفه به عنوان سرمربی، رضا ایمان زاده به عنوان مربی و علی رضایی به عنوان مربی بدنساز باشد.

فدراسیون جهانی تکواندو نحوه برگزاری این دوره از رقابتها را اعلام کرد؛ این مسابقات در 4 راند (5، 3، 5 و 5 دقیقه ای) برگزار خواهد شد که در راند اول 5 هوگوپوش به ترتیب اوزان مبارزه می‌کنند؛ راند دوم 3 ورزشکار انتخاب شده توسط مربی بر روی شیاپ‌چانگ می‌روند و در دو راند پایانی نیز 5 تکواندوکار با امکان حداکثر 12 بار جابجایی مبارزه خواهند کرد.

همچنین با توجه به قوانینی که برای این مسابقات در نظر گرفته‌اند، برای ضربه چرخشی به هوگو 4 امتیاز، ضربه چرخشی به سر 5 امتیاز، شمارش داور برای ناک دان 5 امتیاز و خروج یک پا از زمین یک اخطار(Gam-jeom) در نظر گرفته شده است. تیمی که در مجموع 40 اخطار بگیرد، بازنده مسابقه خواهد بود.

گفتنی است؛ در این مسابقات به تیم های اول تا سوم به ترتیب 20، 10 و 5 هزار دلار جایزه تعلق می گیرد.

 
 
بازدید : 469 24 دي 1396 ساعت 09:25 ق.ظ
سرپرست هیات

حسین کفعمی
آمار بازدید سایت
  • کل بازدید : 8375070
  • بازدید امروز : 2625
  • بازدید دیروز : 3269
  • بازدید این ماه : 83852
  • بازدید ماه قبل : 114169
  • آخرین بازدید : سه شنبه 1 آبان 1397 (19:46) ب.ظ