تبلیغات
پذیرش سفارش : 09136499975
 

اسکندری: استقبال از لیگ پومسه مردان استان اصفهان رضایت‌بخش بود

اسکندری: استقبال از لیگ پومسه مردان استان اصفهان رضایت‌بخش بود

رئیس سازمان لیگ هیات تکواندو استان اصفهان گفت: افزایش استقبال 70 درصدی شرکت کنندگان لیگ پومسه استان نسبت به سال قبل تنور مسابقات را داغ تر کرده است.

محمد اسکندری رئیس سازمان لیگ هیات تکواندو استان درخصوص برگزاری رقابت های هفته اول و دوم لیگ تکواندو پومسه به روابط عمومی هیات تکواندو استان گفت:ششمین دوره لیگ پومسه مردان استان اصفهان «جام جانبازان هشت سال دفاع مقدس» که در خانه تکواندو آغاز شد از افزایش چشمگیر مدعیان، حساسیت بالای رقابت‌ها و هیجان در بازیکنان و تماشاچیان و ارتقای سطح فنی در تمامی رده‌های سنی برخوردار بود.

محمد اسکندری در خصوص سطح رقابت‌ها در این دوره افزود: رقابت‌ها در سال جاری با کمیت بیشتری نسبت به سال گذشته در حال برگزاری می باشد و استقبال تیم‌های شهرستانی نیز چشمگیر بوده که این نیز تنور مسابقات را داغ تر و مسئولیت ما را نیز دو چندان کرده است.

رئیس سازمان لیگ هیات تکواندو استان  اظهار داشت: رقابت های لیگ پومسه امسال با استقبال خوبي روبرو شد، 32 تیم نمايندگان خود را اعزام كردند كه احیا سپاهان و پس از آن هیات شهرستان نجف آباد و هیات شهرستان شهرضا بيشترين سهميه را داشتند.

وی افزود:  از دیگر ویژگی‌های ششمین دوره لیگ پومسه مردان استان می توان به این مساله اشاره داشت که رقابت‌ها تنها در یک رده سنی خاص باکیفیت نبود و رقابت در رده سنی کمتر از 8 سال بسیار دیدنی بود .

اسکندری در پایان گفت: از هیات تکواندو تشکر می کنم که ما را در راستای برگزاری این دوره از رقابت ها حمایت کردند.
 

بازدید : 616 21 مهر 1396 ساعت 01:06 ب.ظ
رییس هیات

فرهاد  رستم شیرازی
آمار بازدید سایت
  • کل بازدید : 8131702
  • بازدید امروز : 2935
  • بازدید دیروز : 3602
  • بازدید این ماه : 88424
  • بازدید ماه قبل : 119833
  • آخرین بازدید : سه شنبه 30 مرداد 1397 (19:11) ب.ظ