تبلیغات




پذیرش سفارش : 09136499975
 

مسابقات قهرمان کشوری جوانان - بزرگسالان(آقایان)

                 اصفهان نایب قهرمان مسابقات قهرمان کشوری جوانان -بزرگسالان

 
سی و چهارمین دوره مسابقات قهرمانی تکواندو بزرگسالان وانتخابی اردوی تیم ملی به میزبانی شهرستان کاشان و با قهرمانی تیم البرز پایان یافت.

این رقابتها باحضور 230تکواندوکار درقالب 32 تیم  از30استان برگزار شد وبعد از دوروز رقابت با انجام 221 مسابقه با قهرمانی تیم البرز پایان یافت.

درپایان این پیکارها تیم البرز با کسب 2مدال طلا ، دو نقره و کسب 50امتیاز قهرمان شد، تیم اصفهان با کسب دو طلا ،دو برنزو کسب 47 امتیاز تایب قهرمان شد و تیم تهران با کسب دوطلا و یک نقره و کسب 45 امتیاز برسکوی سوم ایستاد.

مدال آوران تیم اصفهان ابراهیم مردانی در وزن اول و رضا نادریان در وزن سوم مدال طلا این دوره از رقابتها را برگردن آویختند، کسری مهدی پور وزن ششم وجلال خدامی وزن هفتم به مدال برنز دست یافتند.

همچنین برای تیم کاشان(اصفهان ب) داوود سلطانی تکواندوکار وزن چهارم موفق به کسب مدال نقره گردید و تیم کاشان در جدول تیمی در جایگاه هشتم ایستاد.

در پایان این رقابتها از سوی کمیته فنی مسابقات عباس هوشمند از استان فارس به عنوان تکنیکی ترین بازیکن معرفی شد.
همچنین کمیته فنی مسابقات محمد علی خضرایی از استان البرز را به عنوان بهترین مربی ،حسن قنبری استان زنجان به عنوان بهترین سرپرست ، اسفندیار اسدی از زنجان واحسان افراسیابی از البرز رابه عنوان بهترین داور و تیم کاشان را به عنوان تیم اخلاق معرفی کرد.

رقابتهای قهرمانی بانوان 24 و 25 تیرماه به مدت دو روز درسالن ورزشی دانشگاه آزاد اسلامی کاشان برگزار می گردد.
 

پیام تبریک میلاد حضرت مهدی(ع)

              

                   کوچه باغ شهررا آذین کنید                           جملگی با یاد او شادی کنید

                   نیمه شعبان بشارت می دهد                           خانه دل راچراغانی کنید

                               میلاد باسعادت حضرت مهدی(ع) برهمگان مبارک باد

مسابقات قهرمان کشوری پومسه آقایان

                           تهران قهرمان مسابقات کشوری پومسه مردان شد

هفتمین دوره مسابقات قهرمانی پومسه با قهرمانی تیم تهران پایان یافت.
برترینهای بخش انفرادی و تیمی به شرح زیر معرفی شدند:
رده سنی زیر 14سال:
مقام اول:جواد عنایتی                   مازندران
مقام دوم:علی سهرابی                    تهران توابع
مقام سوم :محمد مهدی زارعی                اصفهان الف
مقام سوم مشترک: سید علی موسی نیا        البرز
 
رده سنی 14تا17سال:
مقام اول:کوشا بهاری                 تهران
مقام دوم:محمدرضا اميرخانی           اصفهان الف
مقام سوم:میلادحسینی                 تهران توابع
مقام سوم مشترک:محمدمهدی جمشیدی        همدان
 
رده سنی 18تا29 سال:
مقام اول:اکبر فروزان               فارس
مقام دوم:علی نادعلی               اصفهان الف
مقام سوم:مهدی جمالی فشی            تهران
مقام سوم مشترک:سینا قزل احمد     تهران توابع
 
رده سني 30تا 39 سال
مقام اول:علي سلماني                اصفهان الف
مقام دوم:مهدي حمديان تيار           همدان
مقام سوم:شهرام اسدي                زنجان
مقام سوم مشترك: منصور اماميان فر        اصفهان ب
 
رده سني 40 تا 49 سال
مقام اول :سد حسين موسي نيا          البرز
مقام دوم :شهرام اله آبادي          اصفهان الف
مقام سوم:سيد حسين جامد              تهران و توابع
مقام سوم مشترك:حافظ مهدوي           تهران
 
رده سنی 50تا59سال:
مقام اول :حینعلی نظری             تهران
مقام دوم:هادی ترکاشوند             اصفهان الف
مقام سوم:مرتضی استکی              اصفهان ب
مقام سوم مشترک:جلال مجتهد        
 
رده سنی 59سال به بالا:
مقام اول:هدایت آریانفر             مازندران
مقام دوم:سید منوچهروالامقام     آ.غربی
 
تيمي زير 19 سال
مقام اول:تهران(كوشا بهاري،مهدي آگور،احمد سهرابي)          
مقام دوم:البرز(دانيال برزكي ،محمد مولايي دره مرادي)        
مقام سوم:قم(ميلاد حسيني،علي مهرابي،كوروش بختيار)      
مقام سوم مشترك:سمنان(محمدرضا مرداني،محسن رضايي،محسن اصغري)       
 
تيمي 19 تا 29 سال
مقام اول:تهران(حميد نظري،آرمين اكبري،مهدي جمالي)     
مقام دوم:اصفهان الف(علي نادعلي،امين خانه زرين،حميد منصوري)    
مقام سوم:فارس(اكبر فروزان،سعيد باقري،حسن رستگاري)        
مقام سوم مشترك:تهران توابع(رضا شجاعي،كوروش يوند،سينا قزل احمد) 
 
تيمي بالاي 29 سال:
مقام اول:اصفهان الف(هادي تركاشوند،علي سلماني،شهرام اله ابادي)            
مقام دوم:تهران(حسينعلي نظري،برحعلي براري،فرهنگ فتاحي)        
مقام سوم:اصفهان ب(رسول متين فر،رضا سالم،منصور اماميان فر)         
مقام سوم مشترك:تهران وتوابع(جلال مجتهد،حسن هاشمي،سيدحسين جامد)    
درپایان تیم تهران باکسب 4مدال طلا،یک نقره و 2برنزقهرمان شد،تیم اصفهان الف باکسب 2طلا،5نقره و یک برنز نایب قهرمان شد و تیم البرز با کسب یک طلا،یک نقره و یک برنز برسکوی سوم ایستاد.
برترینهای این دوره از رقابتهامعرفی شدند:
بهترين سرپرست: محمود حيدري            فارس
بهترين داور: كمال عباسي  البرز    و   عليرضا ميرزائي مازندران
بهترين بازيكن: علي سلماني   اصفهان
بهترين مربي: حسينعلي نظري   تهران
تیم اخلاق : سمنان
 
درخلال این رقابتها دومین دوره مسابقات رئیسان و دبیران هیاتهای تکواندو استانها برگزارشد و نتایج زیر بدست آمد:
 
 
رئيس هيأت ها
اول: علي افكاري          قم
دوم:رضا كرامت             گلستان
سوم:ابوالفضل خدايي        زنجان
سوم مشترك: محسن عبدالهي      چهارمحال
 
دبير هيأتها
اول:هاشم آقايي           قم
دوم: حميد كليان           خراسان شمالي
سوم:جافر وفايي            لرستان
سوم مشترك: طيار تقي پور    قزوين
 

مسابقات قهرمان کشوری پومسه بانوان

                                                                     
                                         البرز قهرمان مسابقات کشوری پومسه بانوان

هفتمین دوره مسابقات قهرمانی کشوری پومسه بانوان با حضور197 نفر درقالب 23تیم از 21 استان به میزبانی اصفهان برگزار گردید و درپایان این دوره از رقابتها نفرات برتر معرفی گردیدند.
رده سنی زیر 14سال:
مقام اول: طراوت باقرپور                                        البرز
مقام دوم: فاطمه سیدی                                         زنجان
مقام سوم: ریحانه عمرانی مقدم                         توابع تهران
مقام سوم مشترک: زینب طغیانی                        اصفهان ب

رده سنی 14 تا17سال:
مقام اول: مرجان سلحشوری                              اصفهان الف
مقام دوم:مائده ناصری                                        تهران
مقام سوم:معصومه نصیری                                   البرز
مقام سوم مشترک:سارا مجرد                             فارس

رده سنی 19 تا 29 سال
مقام اول : مهسا مردانی                                      اصفهان الف
مقام دوم: نسترن ملکی آدرانی                         البرز
مقام سوم:کلثوم ملامددخانی                             زنجان
مقام سوم مشترک:مرضیه بیات                            تهران
 
رده سنی 30 تا39 سال:
مقام اول: ساناز خرمی پور                                 البرز
مقام دوم: فاطمه اسدپور                                    فارس
مقام سوم: اعظم درستی                                      تهران
مقام سوم مشترک:مرجان سادات رضایی          توابع تهران         
                                  
رده سنی 40 تا 49 سال
مقام اول:زهرا افتخاری                                      البرز
مقام دوم:بدری اسدی                                        تهران
مقام سوم:مهناز مردانی                                      اصفهان ب
مقام سوم مشترک:شهناز جوانمرد                      توابع تهران
 
 
رده سنی 50 تا 59 سال
مقام اول: صدیقه پرتوی مقدم                           تهران
مقام دوم: سکینه هوشنگی ماهر                         همدان
مقام سوم: راضیه سینایی                                   مازندران
مقام سوم مشترک:  عفت اخظمی                        کرمان

دربخش تیمی:
تیمی زیر 19سال:
مقام اول: اصفهان الف (مرجان سلحشوری،فاطمه قاسمی،زهرا قربانی)
مقام دوم: زنجان (فاطمه سیدی،زهرا سلیمانی،فاطمه حیدری)
مقام سوم: البرز(محدثه منتظری،نگین گلی سمائی،دنیا یزدان جو)
مقام سوم مشترک:تهران (نگار اصغری،نگین زراعتی،مائده ناصر)
 
تیمی 19تا29 سال:
مقام اول:اصفهان الف(مهسا مردانی،فروغ رحیمی،زهره سلحشوری)
مقام دوم:زنجان(کلثوم مددخانی،مونا رزاقی،آذر خلجی)
مقام سوم:البرز(نیلوفر گیل سمائی،نیلوفر آسیاچی،بهاره قادریان)
مقام سوم مشترک:تهران (زهرا جاهد،مهدیه عقبایی،زینب نصرالهی)
 
تیمی بالای 29سال:
مقام اول: :  البرز (زهرا افتخاری،عاطفه صابر،ساناز خرمی پور)
مقام دوم :تهران (عاطفه کرمی،پریسا خانی،اعظم درستی)
مقام سوم:فارس(فاطمه اسدپور،سارا نوروزی، کمین دخت لطفی پور)
مقام سوم مشترک:اصفهان الف(مهناز مردانی،مریم کاظم زاده ،فرزانه صلواتی)
 
 
ودرپایان تیم البرز باکسب 4طلا،یک نقره و3 برنز و34 امتیاز قهرمان شد ،تیم اصفهان الف با کسب 4طلا، 2 برنز و 30 امتیاز نایب قهرمان شد و تیم تهران با کسب یک طلا، 3 نقره، و یک برنزو20 امتیاز بر سکوی سوم ایستاد و تیمهای زنجان و فارس چهارم وپنجم شدند.

برترینهای این دوره از رقابتها معرفی شدند:
فنی ترین بازیکن مهسامردانی از اصفهان،مربی نمونه زهرا افتخاری از البرز،سرپرست نمونه سوگل عبدی ازمازندران،بهترین داور زهرا کریمی از اصفهان و طلعت مرادی از تهران و تیم اخلاق تیم کرمان
در دومین دوره مسابقات نواب رئیسان استانها مقامهای زیر بدست آمد:
مقام اول: زهرا افتخاری                                     البرز
مقام دوم:فاطمه اسدپور                                     فارس
مقام سوم :نرگس فرخی نژاد                               کرمان
مقام سوم مشترک: فاطمه انوری پور                      ایلام                                       
 

 
رییس هیات

فرهاد  رستم شیرازی
آمار بازدید سایت
  • کل بازدید : 8131623
  • بازدید امروز : 2856
  • بازدید دیروز : 3602
  • بازدید این ماه : 88345
  • بازدید ماه قبل : 119833
  • آخرین بازدید : سه شنبه 30 مرداد 1397 (19:00) ب.ظ